burun spreyi bağımlılığı

12 Ara

Hepimiz her gün elimizi yüzümüzü defalarca yıkarız. Sağlıklı bir bünye ve hastalıklardan korunmak için burnumuzun da günlük yıkamaya ve temizlenmeye ihtiyacı vardır. Yeni çıkan Immuwash burun spreyi sayesinde günlük burun temizliğinizi kolayca yapabilir, burun spreyi bağımlılığından kurtulabilirsiniz.

Immuwash günlük burun temizliğinin yanı sıra içeriğindeki β-glukan sayesinde burnu nemlendirir, kayganlaştırır ve mukozanın pH dengesini sağlar. Mukozanın bağışıklık sistemini hazır tutar ve hastalıklara karşı doğal bir savunma kalkanı oluşturur. Burun spreyi bağımlılığını ortadan kaldırır, hastalıkların tedavi süresini kısaltır.

Bebekler dahil, her yaşta güvenle kullanılan Immuwash, özellikle bebekler ve çocuklarda orta kulak iltihabını önleyerek ve solunum yollarından girebilecek enfeksiyonlara karşı lokal olarak savunma sistemini hazır halde tutarak etkisini gösteriyor. Artık sadece burunu temizlemek değil aynı zamanda korunmak, savunmak ve hastalıklardan daha hızlı kurtulmak için Immuwash var. Avrupa da yapılan klinik çalışmalar ile etkinliği ve koruyuculuğu kanıtlanan Immuwash bir kaç yıldır Avrupa’da hekimler tarafından en çok önerilen burun temizliği ve aynı zamanda hastalıklarda destekleyici ürün olma özelliğine sahip.

β-glukan içeren ilk ve tek burun spreyi olma özelliğini de taşıyan Immuwash’u tüm eczanelerde bulabilirsiniz.

Kaynak : akşam

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: