Ömür Nasıl Uzatılır

10 Ara

Alman diktatör Adolf Hitler, İkinci Dünya Savaşı’nda pilotlarına ‘kan yıkama’ yöntemini uygulatırdı…

Yöntem bağışıklığı güçlendirir, dinçlik verir, cinsel performansı arttırır, dolaşımı hızlandırırdı. ‘Kan yıkama’ yöntemi bugün de ozon terapisi adıyla uygulanıyor. Kan aracılığıyla 15 dakikada vücuda maksimum seviyede verilen oksijen, her derde deva. Doktor Gönül Ateşsaçan “Bir seans ozon terapisi ile dağda 10 gün yaşamış gibi olursunuz” diyor. İşte Prens Charles’dan Gülben Ergen’e, Cem Yılmaz’dan Brad Pitt-Angelina Jolie çiftine kadar pek çok ünlünün kullandığı yöntem…

İş dünyası son dönemde ozon tedavisine başladı. Neden?

Sürekli yorgunluk, yoğun iş hayatı, katkılı gıdalar, sık uçak seyahatleri, çok uzun süreli kapalı ofis ortamında kalmak vücutta toksin birikmesine neden oluyor. Bu normal ama doğal değil. Toksinleri atmanın en basit ve en hızlı yollarından biri de ozon terapi. Ozon, üç oksijen atomundan oluşan gaz halinde bir moleküldür. Tek seans ozon terapisi ile dağda 10 gün yaşamış gibi olursunuz.

Yöntemin etki alanı ne?

Bu yöntem kandaki oksijen miktarını arttırır, bağışıklığı güçlendirir, dolaşımı hızlandırır, karaciğer detoksunu sağlar. Dezenfektan özelliğiyle mantar, virüs ve bakterileri öldürür. Kendini yorgun ve güçsüz hissedenlere uygulanan doğal destek tedavisidir. Uyku kalitesini de arttırır. 2-3 seans sonra insanlar kendilerini son derece dinç ve dinamik hissediyor. Performans artıyor, vücut gençleşiyor.

Kanın oksijen taşıma miktarı nasıl artıyor?

Ozon, normal oda ortamında 30 dakikada parçalanıyor. Vücutta kanla karıştığı zaman da 2-3 saniyede parçalanıyor ve ikiye ayrılıyor: İki atomlu oksijen ve tek atomlu oksijen. İki atomlu oksijeni alyuvarlar hemen emiyor. Normalde alyuvarlar kanda madeni paralar gibi birbirine yapışık hareket ederler. Ama ozon gazıyla karışınca ayrılıyor ve formlarını değiştiriyorlar. Satıh genişlediği için yüksek derecede oksijeni emen alyuvarlar vücudun ihtiyacı olan bölgeye gidiyor. Karaciğerinizde iltihap varsa ozonla yükselmiş bütün alyuvarlar oraya yöneliyor. Böylece dokuya oksijen ulaşmış oluyor. Ozon, bağışıklık sistemindeki hücreleri aktive ederek onların 21 gün yerine 12 günde bir değişmesini sağlıyor. Dinçlik ve dinamizm bu şekilde ortaya çıkıyor.

“Savaş pilotlarına zindelik verirdi”

Bu yöntem ne zaman ortaya çıktı?

ikinci Dünya Savaşı sırasında Adolf Hitler’in talimatıyla Alman savaş pilotlarına zindelik kazandırmak için uygulandı. Zaten ozon terapisini bulan, bir Alman bilim adamıydı. Hâlâ Almanya’da ‘kan yıkama’ yöntemi olarak biliniyor ve uygulanıyor.

Kan yıkama işlemi nasıl uygulanıyor?

Kişiden 70-100 cc kan alıyoruz. Oksijen tüpünün içindeki oksijeni alarak ozona dönüştüren bir cihaz kullanıyoruz. Aldığımız kanı, ozon gazıyla birleştiriyoruz. Ozon gazı kanla birleşince ayrılıyor, kanı oksijenlendirmiş oluyoruz. Ozon takviyeli kan, hastaya geri veriliyor.

Ne kadar sıklıkla yapılmalı?

Haftada 1-2 kez, ortalama 10 seans yapılır. Ozonu damardan, kalçadan, makattan, vajinadan, kulaktan, burundan, ciltten, eklem içinden, kas içine, yara içine yapılarak kullanılır. Yan etkisi yoktur.

Cinsel gücü arttırdığı görüşü doğru mu?

Evet. Ozon terapisi dolaşımı arttırdığı için cinsel performans da beraberinde artıyor.

“Kanser hücrelerini azaltıyor”

Kanser hastalarına da uygulanıyor mu?

Evet. Onlarda tedavi süresi 18-20 seansa çıkabiliyor. Çünkü kanser hücreleri oksijenli ortamda var olamıyor. Parçalanamadığı için oksijen içinde boğuluyor. Bu uygulamayla bağışıklık sistemi güçlendiğinden kanser hücreleri azalıyor.

Bir kür alanlar ne kadar süre sonra ikinci küre ihtiyaç duyuyor?

Bir kür 10-12 seans. Başlangıçta haftada 2 kez, 3 gün ara ile yapıyoruz. Üçüncü seanstan sonra, kandaki oksijen seviyesi belli bir doygunluğa ulaştığı için seans aralarını açıyoruz. Bir kür bitince ayda bir tekrar ederek tedavinin devamlılığını sağlıyoruz.

Eski başbakan Mesut Yılmaz da bu yöntemin müdavimi.

Yılmaz, sigara tiryakisi. Sistem, sigaranın olumsuz etkilerini de gideriyor mu? Yöntem, akciğerlerin bol oksijen almasını sağlıyor ve dezenfektan etkisi çok yüksek olduğu için enfeksiyonlardan koruyor. Sonuçta sigaranın olumsuz etkilerini azaltıyor.

Maliyeti ne?

Seans ücreti 200 TL. Paket alınca 150’ye iniyor.

UYGULAYAN ÜNLÜLER

* Prens Charles

*Tom Cruise

*Uma Thurmann

*Brad Pitt

*Angelina Jolie

*Pamela Anderson

*Mesut Yılmaz

*Gülben Ergen

*Cem Yılmaz

*Yılmaz Erdoğan

*Ebru Destan

*Yeşim Ceren Bozoğlu

*Gani Müjde

OZON TERAPİSİNİN ETKİLERİ

* Zayıflama

*Selülit tedavisi

*Dolaşım bozuklukları, tansiyon düzenlenmesi

*Kronik yorgunluk sendromu

*Nörolojik hastalıklar

*Stres, depresyon

*Cinsel fonksiyon düzelmesi

*Yaşlılık sorunları

*Bakteriyel, virüs, mantar enfeksiyonları

*Göz, cilt, solunum, mide ve bağırsak hastalıkları

*Bağışıklık

*Diş hekimliği

*Kanser tedavisi

*Römatizmal hastalıklar

*Diyabet

Kaynak : POSTA

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: